Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia, które dostarczają energię cieplną do gospodarstwa domowego, stanowiąc główne bądź dodatkowe źródło ogrzewania. Pompy ciepła charakteryzuje całoroczne podgrzewanie wody, a także możliwość chłodzenia w upalne dni. Ciepło może być dostarczane do pomieszczeń za pomocą wybranych sposobów (ogrzewanie podłogowe, grzejniki, klimakonwektory), także w kombinacjach, np. grzejniki i ogrzewanie podłogowe, dając przy tym możliwość ustawienia dwóch różnych temperatur na wymiennikach.

Wysoka wydajność i ekologia

Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. System do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Pompy ciepła są obecnie najbardziej ekonomicznymi systemami grzewczymi, a dodatkowo mogą współpracować z panelami słonecznymi. Pompy ciepła należą do rozwiązań ekologicznych, co umożliwia uzyskanie dofinansowania.

Katalog pomp ciepła neoheat

katalog

Więcej korzyści

Zastosowanie pompy ciepła wiąże się z niższymi rachunkami za prąd, ponadto system nie wymaga stałej kontroli, a także nie generuje odpadów, jak w przypadku pieców opałowych. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane w pompach ciepła Neoheat dają możliwość przyjaznego sterowania za pomocą intuicyjnego panelu bądź poprzez wykorzystanie smartfona lub tabletu. Pompy ciepła mają kompaktową i estetyczną konstrukcję, co pozwala na umieszczenie ich w dowolnej przestrzeni domu.

Pompy ciepła

Pompa ciepła Neoheat Eko

Pompa ciepła Neoheat Eko

Pompa ciepła Neoheat Eko Plus

Pompa ciepła Neoheat Eko Plus

Pompa ciepła Neoheat Standard

Pompa ciepła Neoheat Standard

Pompa ciepła Neoheat Standard Plus

Pompa ciepła Neoheat Standard Plus

Pompa ciepła Neoheat Standard Ex

Pompa ciepła Neoheat Standard Ex

Pompa ciepła Neoheat Heavy

Pompa ciepła Neoheat Heavy

Pompa ciepła Neoheat Basenowa Pool

Pompa ciepła Neoheat Basenowa Pool

 

Cennik Neoheat 2023 - PDF

Pompy ciepła Warszawa - skąd ich popularność?

Pompy ciepła to innowacyjne urządzenia, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Otóż coraz więcej mówi się o potrzebie inwestowania w Odnawialne Źródła Energii, dzięki którym możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń bez korzystania z węgla, gazu i innych paliw kopalnianych. Z OZE korzysta właśnie każda pompa ciepła pozyskując ciepło z gruntu, bądź powietrza. Dodatkowo obecna sytuacja na rynku surowców kopalnianych sprawia, że wiele osób przekonuje się do inwestycji w pompy ciepła w Warszawie i praktycznie w całej Polsce, gdyż są korzystnym rozwiązaniem nie tylko pod względem ekologicznym, ale również ekonomicznym. W sposób efektywny pozyskują ciepło, które oddają w pomieszczeniach, bez emitowania zanieczyszczeń, które trafiają do atmosfery, przyczyniając się w ten sposób do globalnego ocieplenia. To ogromna szansa na ochronę środowiska, dlatego już od kilku lat ich popularność stale rośnie.

Montaż pomp ciepła - Warszawa

Myśląc o montażu pompy ciepła w Warszawie czy okolicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy ogromne doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie, które pozwoli na efektywne ogrzewanie pomieszczeń. Montaż pomp ciepła jest stosunkowo nieskomplikowanym działaniem, dlatego jesteśmy w stanie dokonać go w ciągu kilku dni. Co ważne, wymaga jednak posiadania ogromnej wiedzy odnośnie poprawności i zależności działania całej instalacji, dlatego warto zaufać specjalistom. Tylko wtedy będzie można mieć pewność poprawności działania. W naszej firmie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie instalacje mogły działać w sposób efektywny, wytwarzając ciepło do ogrzewania pomieszczeń zimą, do chłodzenia latem, a także do produkcji ciepłej wody użytkowej. Montując pompę ciepła, można mieć pewność zadowolenia z jej działania przez długie lata.

pompy-ciepla

Serwis pomp ciepła - Warszawa

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko montażem, ale również serwisem pomp ciepła w Warszawie i okolicach. Ich regularny przegląd ma ogromne znaczenie dla ich efektywności działania, dlatego jest zalecany dla wszystkich posiadaczy pomp ciepła. To niezwykle wydajne i praktycznie bezawaryjne urządzenia - nie oznacza to jednak, że nic nie może się popsuć. Dochodzi do tego stosunkowo rzadko, jednak warto zaufać specjalistom, dzięki którym serwisowanie pompy ciepła pozwoli na jej efektywne działanie przez lata. Urządzenia te po montażu stają się praktycznie bezobsługowe, jednak konieczne jest ich regularne serwisowanie, aby mogły funkcjonować w sposób prawidłowy. Co ważne, dla większości producentów serwisowanie jest warunkiem zachowania gwarancji urządzenia, dlatego jest tak ważnym aspektem. Warto wiedzieć, że w większości przypadków wymaga się serwisowania urządzenia jedynie raz w roku, najczęściej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego.

Dlaczego warto pomyśleć o zakupie pompy ciepła?

O korzyściach płynących z użytkowania pomp ciepła z roku na rok przekonuje się coraz więcej osób. Nie dziwi więc fakt, że zainteresowanie tego typu instalacjami stale rośnie. Są w pełni ekologicznym rozwiązaniem, a wszystko przez wykorzystywanie do działania OZE, czyli Odnawialnych Źródeł Energii. Co ważne, można również korzystać z nich przy użyciu fotowoltaiki, co czyni je jeszcze bardziej nieinwazyjnymi urządzeniami dla środowiska naturalnego. Warto wiedzieć, że pompy ciepła są urządzeniami bezpiecznymi w obsłudze i stosowaniu, gdyż nie ma ryzyka wybuchu tak, jak w przypadku innych instalacji grzewczych. Wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji, a dodatkowo nie zanieczyszczają środowiska, dzięki czemu są tak popularne. Pompy ciepła to urządzenia, które pracują wydajnie, cicho i skutecznie. Zajmują niewiele miejsca, a dodatkowo są urządzeniami, które można montować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Warto wiedzieć, że pompy ciepła coraz chętniej montuje się w nowych budynkach, jak i tych modernizowanych. To doskonała inwestycja, o czym przekonało się wiele osób! Polecamy także nasze pozostałe usługi: Klimatyzacja Warszawa |Wentylacja Warszawa

 • Airwell
 • Thermoscreens
 • Fuji Electric
 • Aermec
 • Aerial
 • Samsung
 • Cotes
 • VTS
 • Neovent
 • Carel
 • Haier
 • Nedfon
 • Daikin
 • Action Clima
 • Enervent
 • LG
 • Swegon
 • ITHO
 • Fujitsu
 • Brink
 • Casals