Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Usługi serwisowe na terenie Warszawy

Jeśli zdecydujemy się na instalację klimatyzacji, to musimy mieć świadomość, iż nie wystarczy tylko zamontować odpowiedni sprzęt i sprawa jest już załatwiona. Jeśli tego typu urządzenia mają właściwie pracować, to konieczny jest również regularny serwis klimatyzacji. Okazuje się bowiem, że zaniedbane urządzenia klimatyczne nie tylko gorzej funkcjonują, ale równocześnie mogą się stać niebezpieczne dla naszego zdrowia. Dlatego też poza montażem, oferujemy również serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. Nasze usługi są wysokiej jakości i zawsze zapewniają satysfakcję.

Szybka i rzetelna obsługa

Mamy świadomość jak ważna jest rzetelność podczas pracy i dlatego też za każdym razem podchodzimy do zlecenia w sposób bardzo kompetentny. Nasi pracownicy nie tylko posiadają ogromne kwalifikacje, ale również i doświadczenie, dzięki czemu oferowane przez nas usługi, takie jak montaż i serwis klimatyzacji są zawsze na najwyższym poziomie. W skład serwisu klimatyzacji wchodzą pewne działania, które należy wykonywać regularnie, aby sprzęt funkcjonował właściwie. Przede wszystkim jest to przegląd obudowy zewnętrznej urządzenia i sprawdzenie, czy jest ona sprawna pod względem technicznym i nie posiada jakichkolwiek uszkodzeń. W ten sposób zaczynamy każdy serwis klimatyzacji oferowany przez nas na terenie Warszawy.

Wysokiej jakości serwis klimatyzacji

Dopiero na kolejnym etapie przechodzimy do kwestii bardziej zaawansowanych. Nasz serwis klimatyzacji jest zawsze bardzo dokładny. Dokonujemy między innymi przeglądu wszelkich połączeń elektrycznych, a także automatyki, czujników i tym podobnych elementów. Jeśli cokolwiek szwankuje, to dokonujemy ewentualnych wymian i napraw. Ważne bywa również sezonowe przestawienie urządzeń. Takich zmian dokonuje się zimą i latem, kiedy to potrzebna jest zmiana na tryb letni bądź też zimowy, aby lepiej dostosować funkcjonowanie danej klimatyzacji. Jeśli mają Państwo firmę w Warszawie bądź okolicach, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, które na pewno przyczynią się do lepszego funkcjonowania klimatyzacji.

Niezmiernie istotne jest też sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. To on bowiem w dużym stopniu warunkuje właściwą pracę całego urządzenia. Serwis klimatyzacji wiąże się także ze sprawdzeniem ciśnienia pracy, a także oczyszczeniem skraplacza, parownika, komory wentylacyjnej oraz wszelkich wentylatorów. To wszystko sprawi, iż urządzenie będzie nie tylko pracować znacznie bardziej wydajnie, ale równocześnie nie będzie narażone na jakiekolwiek zniszczenia. Warto wykonywać taki serwis klimatyzacji regularnie, gdyż dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasze sprzęty funkcjonują właściwie i oferują przy tym najwyższą jakość usług.

Konieczność serwisu klimatyzacji

Osoby decydujące się na montaż klimatyzacji powinny pamiętać, że niezmiernie ważnym aspektem jest tutaj regularny serwis. Jeśli nie dokonujemy takiego częstego przeglądu, to nie tylko z czasem nasze urządzenia będą pracować znacznie mniej wydajnie, ale równocześnie mogą się one stać niebezpieczne dla zdrowia. W przewodach klimatycznych i wentylacyjnych często bowiem pojawiają się rozmaite grzyby i bakterie, które później przedostają się do powietrza w danym pomieszczeniu. Osoby przebywające w takich miejscach nie tylko mają osłabioną odporność, ale również mogą doznawać różnych dolegliwości. Dlatego też proponujemy profesjonalny serwis klimatyzacji na terenie Warszawy.

W ofercie mamy między innymi dezynfekcję ekologicznym i równocześnie całkowicie biodegradalnym środkiem bakterio, grzybo i wirusobójczym. Dzięki temu serwis klimatyzacji jest nie tylko skuteczny, ale równocześnie całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Wykonujemy również sprawdzenie oraz ewentualne udrożnienie całego układu odprowadzania skroplin. Ważne jest też oczyszczenie wkładu filtra bądź nawet wymiana go, jeśli jest taka potrzeba. Ten element jest niezmiernie istotny dla funkcjonowania całej klimatyzacji i dlatego należy szczególnie o niego dbać. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

Potrzebujesz serwisu klimatyzacji na terenie Warszawy? Trafiłeś w dobre miejsce!

Posiadanie klimatyzacji w domu to niezwykłe udogodnienie. Latem spisze się doskonale, chłodząc powietrze w mieszkaniu do wyznaczonej przez nas temperatury, w której czujemy się komfortowo. Z kolei zimą może nagrzać powietrze, aby w domu było ciepło i przytulnie. Pamiętaj, że serwisu klimatyzacji powinno się dokonywać z dwóch powodów. Po pierwsze, aby mieć pewność, że urządzenie działa prawidłowo. A po drugie, w sytuacji, gdy martwi Cię praca klimatyzatora. Jeśli dwa razy do roku zadzwonisz do Multi Eko Klima i umówisz się na serwis, będziesz mieć spokojną głowę, że wszystko działa tak, jak powinno i nic nie zagraża Twojemu zdrowiu. Kiedy najlepiej umówić się na przegląd? Jesień i wiosna wydają się najlepszym czasem. Są to pory roku poprzedzające te, w których najintensywniej korzystamy z klimatyzacji. Jeśli z kolei klimatyzator jest przez Ciebie użytkowany przez cały rok, wówczas przegląd dobrze byłoby robić nieco częściej, na przykład raz na kwartał.

Serwis klimatyzacji w Warszawie - kiedy wezwać fachowca?

Czasem nie tylko rutynowa kontrola jest potrzebna w przypadku klimatyzacji. Jeśli bowiem niepokoi Cię jego praca, ponieważ wydaje dziwne dźwięki, nie utrzymuje wyznaczonej temperatury, wydziela się z urządzenia nieprzyjemny zapach, wówczas bezzwłocznie powinieneś wezwać osobę z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami, by sprawdziła, co się dzieje. Może się okazać, że w urządzeniu brakuje płynu chłodniczego. Przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania może być tak naprawdę wiele. Z powodów mechanicznych wiatrak może się zacinać, czy w ogóle przestać chodzić. Gdy na miejscu pojawi się specjalista z Multi Eko Klima, będzie wiedział, jak pomóc. Nasza firma działa na rynku już od przeszło 20 lat. Mamy doświadczenie poparte latami niezawodnej pracy. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, ponieważ znamy się na rzeczy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług, a klimatyzacja będzie działać bezawaryjnie. Polecamy także nasze pozostałe usługi: Klimatyzacja Warszawa | Pompy ciepła Warszawa | Wentylacja Warszawa

 • Swegon
 • Aerial
 • Airwell
 • Thermoscreens
 • Cotes
 • Carel
 • Samsung
 • Nedfon
 • Daikin
 • Fuji Electric
 • Fujitsu
 • Enervent
 • ITHO
 • Action Clima
 • Brink
 • LG
 • Haier
 • Aermec
 • Casals
 • VTS
 • Neovent