Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Klimatyzacja Daikin - Multi Eko Klima Warszawa

 

DAIKIN Cennik 2024 - pdf


DAIKIN Cennik 2023 - pdf
 

 W ofercie posiadamy

pełną gamę

klimatyzatorów firmyhaier


 

Klimatyzacja Daikin to sprzęt ekonomicznej klasy, który sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Producent dba o stan technologiczny systemu, zwraca uwagę na jego zewnętrzną formę, a przy tym wszystkim zachowuje odpowiednie standardy produkcji. Jedną z zalet urządzeń tej marki jest też łatwy i szybki montaż – wszystkie główne komponenty klimatyzacji Daikin są fabrycznie skonfigurowanie do montażu typu plugand-play.  

Klimatyzacja Daikin – Warszawa

Multi Eko Klima - Warszawa to autoryzowany dystrybutor i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Nasza firma zajmuje się klimatyzacją, wentylacją, rekuperacją, ogrzewaniem, kurtynami powietrza, nawilżaniem i osuszaniem powietrza. Naszym atutem jest nie tylko ponad dwudziestoletnie doświadczenie, ale również zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Ekologiczna rewolucja

Innowacją na rynku klimatyzacji są urządzenia wyposażone w czynnik chłodniczy R32. To najbardziej ekologiczny i ekonomiczny z obecnych na rynku czynników chłodniczych. Wykorzystuje się go nie tylko w klimatyzacjach, ale także w najnowszych pompach ciepła. Korzyści płynące ze stosowania R32 to przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo i opłacalność. Ten czynnik jest łatwiejszy w obsłudze dla instalatorów i serwisantów, gdyż z łatwością można uzupełniać go w fazie ciekłej i gazowej. Klimatyzatory Daikin mają mniejszy wpływ na środowisko naturalne i zapewniają większy komfort w pomieszczeniach, dzięki najnowocześniejszym funkcjom. Klimatyzacja Daikin w Warszawie to najnowocześniejszy i najlepszy wybór, jaki można podjąć kupując urządzenie chłodzące. Stopień palności czynnika chłodniczego R32 jest wyjątkowo niski, dlatego jest on bardziej bezpieczny niż jego poprzednicy.

Klimatyzacja Daikin w Warszawie

Klimatyzacja oferowana przez naszą firmę to nowoczesne urządzenia, które można wykorzystać zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Wybór odpowiedniej klimatyzacji, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania wymagającego klienta jest uzależniony przede wszystkim od powierzchni i liczby pomieszczeń, w których ma zostać zainstalowana. Urządzenia Daikin bardzo dobrze sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach. Klimatyzacja Daikin w Warszawie w kawalerce sprawdzi się doskonale, w jednopokojowych mieszkaniach będzie idealnie spełniała swoje funkcje. Wybór takiego urządzenia spośród szerokiej oferty klimatyzatorów może nie być łatwy, jednak w tej kwestii możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo naszych specjalistów. Zapewnimy Państwu komfort i stałą temperaturę przez cały rok. Warto mieć klimatyzację po to, by zapewnić sobie dobre samopoczucie w przyjemnej temperaturze.

Zalety i wady klimatyzacji

Największą zaletą klimatyzacji w domu i biurze jest zachowanie komfortu termicznego przez cały rok. Dzięki niej możliwe jest utrzymanie temperatury na takim poziomie, która zdecydowanie przysłuży się użytkownikom zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Podczas dużych upałów klimatyzacja jest wręcz nieodzowna i trudno bez niej przetrwać najwyższe temperatury. Kolejną ogromną zaletą posiadania klimatyzacji jest fakt, że urządzenie to nie tylko chłodzi powietrze w czasie upałów, ale także usuwa z pomieszczeń nadmiar wilgoci i oczyszcza powietrze. Zapobiega w ten sposób powstawaniu grzyba na ścianach i wytwarza korzystny mikroklimat. Dzięki klimatyzacji łatwiej jest uniknąć chorób związanych z górnym układem dróg oddechowych. Można pomyśleć, że klimatyzacja nie ma wad. Nie jest to do końca prawda, gdyż może ona nie służyć wszystkim użytkownikom w ten sam pozytywny sposób. Osoby cierpiące na choroby reumatyczne powinny unikać chłodnego strumienia płynącego z urządzenia.

Zalety klimatyzacji znacznie przewyższają ilość jej wad. Warto wybrać takie urządzenie, którego działanie szybko zostanie docenione. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na kompleksowe doradztwo naszym klientom i pomoc na każdym etapie inwestycji. Zaufanie klientów to coś, czym szczycimy się od lat.

Atrakcyjne wnętrze z klimatyzacją Daikin

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie pomieszczenie biurowe lub mieszkanie bez zamontowanej klimatyzacji, która zapewni wysoki komfort pracy. Nowoczesny design klimatyzatorów Daikin będzie pasował zarówno do współczesnych wnętrz nowo budowanych domów, jak i domów oraz mieszkań modernizowanych. Urządzenie jest bardzo estetyczne, świetnie prezentuje się w pomieszczeniach reprezentujących różne style, dlatego każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Klimatyzacja Daikin pracuje cicho, niemal bezgłośnie, dlatego nie zwraca na siebie zbytniej uwagi, gdy jest włączona, a jej szum nie przeszkadza w pracy. Imponujący projekt klimatyzacji Daikin to w Warszawie wytyczna dobrego gustu i jeszcze lepszych wyborów inwestycyjnych. Dobranie odpowiedniej klimatyzacji najlepiej zostawić w rękach fachowców. Dlatego zajmiemy się Państwa instalacją od wyboru urządzenia, po opiekę posprzedażową.

 • Thermoscreens
 • Haier
 • Neovent
 • Carel
 • Samsung
 • Fuji Electric
 • Fujitsu
 • Action Clima
 • Nedfon
 • Swegon
 • Aermec
 • Daikin
 • Enervent
 • Aerial
 • LG
 • ITHO
 • Casals
 • Airwell
 • Brink
 • Cotes
 • VTS