Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Wentylacja Warszawa

Wentylacja to bardzo obszerny temat. Urządzenia, systemy i sposób ich wykonania za każdym razem dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta. Proponujemy kompleksową usługę wraz z montażem od projektu technicznego instalacji z doborem urządzeń, kanałów wentylacyjnych, anemostatów, automatyki sterującej itp. Wykonamy każdy rodzaj wentylacji od małego biura czy mieszkania do obiektów przemysłowych. Wielkość nie ma znaczenia.

Realizujemy zamówienia również na podstawie dostarczonego nam projektu.

Centrale nawiewno wywiewne z rekuperacją to odzysk energii cieplnej nawet 95%. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych wymienników ciepła, nie ma potrzeby montować grzałek elektrycznych lub nagrzewnic czy też GWC ( gruntowy wymiennik ciepła ) w celu ogrzania nawiewanego powietrza zimą.

GWC zalecany jest to central o znacznie mniejszej sprawności odzysku energii cieplnej. Ponadto wyposażone są w automatyczny by-pass, który zabezpiecza przed przegrzaniem pomieszczeń latem. Wszystkie centrale rekuperacyjne dodatkowo wyposażamy w rozbudowany system filtracji znacznie przedłużający czystość wymiennika i całego urządzenia.

Fińskie centrale rekuperacyjne ENERVENT to absolutna rewolucja w wentylacji o niespotykanych do tej pory parametrach.Są to aktualnie najbardziej technologicznie zaawansowane urządzenia dostępne na naszym rynku. Poza odzyskiem energii cieplnej utrzymują żądana wilgotność pomieszczenia tzn. zimą mogą nawilżać powietrze a latem osuszać, przy bardzo małym zużyciu energii elektrycznej. Zapewniają optymalną temperaturę pomieszczenia w lecie, bez dodatkowych urządzeń schładzających i co najważniejsze bez montowania drogiego gruntowego wymiennika ciepła (GWC), który jest zupełnie zbędny przy zastosowaniu central Enervent.

Oferta profesjonalnych systemów wentylacji

Rzetelna obsługa

Wentylacja to bardzo obszerny temat, a nasza firma mieszcząca się w Warszawie świetnie się w nim orientuje. Urządzenia, systemy oraz sposób ich wykonania za każdym razem dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta. Proponujemy kompleksową usługę wraz z montażem od projektu technicznego instalacji z doborem urządzeń, kanałów wentylacyjnych, anemostatów, automatyki sterującej itp. Wykonamy każdy rodzaj wentylacji, a więc zarówno do małego biura czy mieszkania, ale także i do obiektów przemysłowych. Wykonywana przez nas wentylacja instalowana jest najczęściej w budynkach znajdujących się na terenie Warszawy. Tak naprawdę wielkość nie ma dla nas znaczenia. Realizujemy zamówienia również na podstawie dostarczonego nam projektu.

Rozbudowana oferta

Proponujemy między innymi centrale nawiewno wywiewne wentlatory z rekuperacją, dzięki którym można uzyskać odzysk energii cieplnej nawet do 95%. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych wymienników ciepła, nie ma potrzeby montować grzałek elektrycznych lub nagrzewnic w celu ogrzania nawiewanego powietrza zimą. Oferowana przez nas wentylacja jest naprawdę wysokiej jakości, a przy tym działa ona w sposób niezawodny. Nasze centrale rekuperacyjne są niezmiernie wydajne i świetnie się sprawdzają jako element wentylacji zarówno w biurach, jak i w prywatnych domach. Wszelkie tego typu sprzęty dodatkowo wyposażamy jeszcze w rozbudowany system filtracji, co znacznie przedłuża czystość wymiennika oraz całego urządzenia.

Wysokiej jakości wentylacja na terenie Warszawy i okolic

Zastosowanie w budownictwie energooszczędnych rozwiązań sprawiło, że dramatycznie pogorszyły się warunki naturalne wewnątrz pomieszczeń. Dlatego też konieczna staje się wentylacja, a nasza firma, mająca siedzibę w Warszawie, oferuje ciekawe rozwiązanie w tym zakresie. Uszczelniona stolarka całkowicie eliminuje, dotychczas stosowany sposób wentylacji budynków. W skutek czego następuje koncentracja niechcianych składników w powietrzu i kumuluje się na przykład: para wodna, dwutlenek węgla, nieprzyjemne zapachy, radon, roztocza oraz drobiny kurzu.

Zbyt wielka ilość nagromadzonej wilgoci często prowadzi do skraplania się pary wodnej w pomieszczeniach, co w efekcie powoduje ich nadmierne zawilgocenie. Prowadzi to do rozwoju grzybów oraz bakterii, co wpływa niekorzystnie na warunki zdrowotne domowników, bardzo mocno pogarszając komfort życia w tych miejscach. Dlatego tak ważna jest wysokiej jakości wentylacja. W przeciwnym wypadku domownicy czy osoby często przebywające w źle wentylowanych pomieszczeniach mogą zacząć chorować Jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla tej sytuacji, kiedy nie ma żadnej alternatywy, jest system wentylacji wymuszonej, który w sposób mechaniczny wymienia powietrze. Chętnie doradzimy klientom z Warszawy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie, aby wentylacja sprawowała się dobrze.

Rzetelna instalacja wentylacji

Oferowana przez nas wentylacja działa tak, aby nie tracić ciepła, wytworzonego przecież bardzo dużym kosztem. Aby tego typu urządzenia funkcjonowały dobrze, ważne jest odpowiednie z nich korzystanie. Otóż wentylacja musi działać bez przerwy całą dobę i cały rok. Oczywiście warunkiem jej wysokiej jakości pracy jest odpowiednia instalacja. Nasza firma tego typu zlecenia przeprowadza zawsze w sposób rzetelny. Oferujemy usługi najwyższej jakości, zgodne z wszelkimi standardami bezpieczeństwa. Mamy świadomość jak istotnym elementem dla właściwego funkcjonowania firmy jest dobra jakość powietrza w budynku, dlatego też dbamy o to, aby oferowane przez nas systemy wentylacji korzystnie wpływały na warunki w otoczeniu.

Oferowana przez nas wentylacja świetnie ochładza, a zarazem oczyszcza powietrze. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy więc o to, aby dostosować konkretne rozwiązanie do warunków panujących w danym budynku oraz określonych potrzeb zleceniodawcy. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klientów, więc dbamy o najwyższą jakość usług. Zatrudniamy samych doświadczonych fachowców, którzy w rzetelny sposób przeprowadzają wszelkiego typu montaże. Polecamy także nasze pozostałe usługi: Klimatyzacja Warszawa | Pompy ciepła Warszawa

 • Casals
 • ITHO
 • Fujitsu
 • Brink
 • LG
 • Cotes
 • VTS
 • Aerial
 • Action Clima
 • Carel
 • Fuji Electric
 • Thermoscreens
 • Daikin
 • Haier
 • Nedfon
 • Neovent
 • Swegon
 • Samsung
 • Enervent
 • Airwell
 • Aermec