Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Klimatyzacja Warszawa

Nasza firma mieszcząca się w Warszawie już od 25 lat zajmuje się montażem klimatyzacji, wentylacji, rekuperacją, ogrzewaniem. Zajmujemy się również: kurtynami powietrza, nawilżaniem i osuszaniem powietrza. W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju urządzenia, w tym systemy klimatyzacji, które możemy dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Od małych domowych splitów po komercyjne rozwiązania. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego województwa mazowieckiego. Klimatyzację montujemy nie tylko na terenie Warszawy, ale również i w okolicy. Ponadto oferujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązania do serwerowni i UPS-ów. Nie powodują one zakłóceń pracy komputerów, serwerów i transmisji danych. Wszystkie usługi obejmujemy 5-letnią gwarancją.

Przed dokonaniem montażu klimatyzacji w mieszkaniu, domu, biurze czy obiekcie komercyjnym, zawsze należy zastanowić się nad tym, do czego tak naprawdę ma ona służyć. Źle dobrana klimatyzacja czy źle zamontowany klimatyzator, to tylko więcej kłopotów. Zła decyzja wpływa także na późniejszy dyskomfort przebywania w pomieszczeniu, dlatego warto gruntownie przemyśleć ofertę.

Nasza firma z Warszawy zadba, aby klimatyzacja u Państwa funkcjonowała niezawodnie i bezproblemowo. Dołożymy wszelkich starań, aby była idealnie dopasowana do Waszych potrzeb i oczekiwań. Z doświadczenia wiemy, że najczęstszym błędem jest niewłaściwy dobór klimatyzatora o zbyt małej mocy. My pomożemy Wam wybrać odpowiednią klimatyzację. Zapewniamy szybką, kompleksową obsługę.

Odpowiednio dobrana klimatyzacja w Warszawie

Kiedy upały przekraczają 30 stopni Celsjusza, to klimatyzacja jest naprawdę niezbędna, ponieważ umożliwia nam normalne funkcjonowanie. Gdy zamontowane urządzenie nie działa w trybie chłodzenia we właściwy sposób, nie jest w stanie schłodzić komfortowo całego pomieszczenia. Montowana przez nas klimatyzacja zawsze jest odpowiednio dobrana. Dzięki temu klienci nie tylko mają odpowiednią temperaturę w swoich pomieszczeniach. Mogą oni również uniknąć uszkodzenia sprzętu.

Gdy klimatyzacja jest źle dobrana, często dochodzi do uszkodzenia jej podzespołów, gdyż jest on zwyczajnie przeciążony. Urządzenie więc nie jest w stanie odebrać nadmiaru ciepła i potrafi wyrzucać wodę do klimatyzowanego pomieszczenia. Działa to trochę tak jak sytuacja, gdy zapomnimy zamknąć drzwi od lodówki. Wtedy zamrażalnik obrasta lodem i tak samo dzieje się z przeciążonym klimatyzatorem. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która mieści się w Warszawie. U nas klimatyzacja zawsze jest odpowiednio dobrana do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy rzetelni, a przy tym gwarantujemy sprawną realizację zleceń, dlatego cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów.

Właściwe użytkowanie klimatyzacji w Warszawie

Efektywna praca klimatyzatora

Przeciążony klimatyzator może w końcu ulec trwałemu uszkodzeniu. Jednak istnieją również inne błędy, które wykonuje się podczas codziennego użytkowania tego typu sprzętu. Źle eksploatowana klimatyzacja oznacza między innymi włączanie jej tylko wtedy, gdy przebywamy w lokalu. To nie tylko pierwszy stopień do przeziębień, ale również prowadzący do innych konsekwencji. Schładzanie powinno odbywać się, na najmniejszym z możliwych biegów wentylatora. Najlepiej praktykować je w czasie, kiedy nikogo nie ma w domu. Nie dopuszcza to do rozgrzania murów, mebli itp. Zużycie prądu wcale nie będzie większe, bo sprzęt pracuje na minimum. W momencie natychmiastowego schładzania pomieszczeń, klimatyzator ścienny zużywa maksymalną ilość prądu. Natomiast różnica w komforcie przebywania w pomieszczeniu będzie kolosalna.

Większy komfort użytkowania

Dodatkowo tylko najlepszy sprzęt posiada tak zwany szczelinowy wywiew powietrza, który jest równoległy do sufitu. Taka klimatyzacja zapewnia prawdziwy komfort, ponieważ nie wieje bezpośrednio na ludzi. W całym pomieszczeniu jest chłodno i rześko. Proszę na to zwrócić uwagę wybierając odpowiedni klimatyzator. To naprawdę bardzo ważne! Nie warto więc pozornie, trochę zaoszczędzić przy zakupie wentylacji i nigdy nie doświadczyć prawdziwego komfortu. Znacznie lepiej wybrać właściwy sprzęt i profesjonalny montaż instalacji. Nasza firma z Warszawy zamontuje Państwu sprzęt najwyższej jakości. Nasza klimatyzacja jest nie tylko skuteczna, ale i trwała. Zachęcamy więc do kontaktu z nami. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie. Naszym celem jest Państwa zadowolenie.

Klimatyzacja Warszawa - jak dbać o urządzenie?

Oprócz prawidłowej i profesjonalnej instalacji klimatyzacji kluczem do zapewnienia długotrwałego komfortu, zapewnianego przez urządzenie, jest prawidłowe użytkowanie klimatyzatora. Szczególnie ważne jest utrzymywanie czystych filtrów wewnętrznych przed wylotem powietrza. Brudne filtry mogą nawet powodować awarie, takie jak przepalenie sprężarki. Doświadczony i kompetentny fachowiec w Warszawie, który instaluje system klimatyzacji w domu, nie tylko zapewnia sprawny przebieg tego procesu. Dostarcza on także potrzebnych informacji i najważniejsze dla prawidłowego użytkowania części. Zwykle nie są one znane osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z klimatyzatorów. Z tego względu szczególnie ważne jest, aby wybrać odpowiednio przeszkolonego fachowca. Współpraca ze specjalistą daje gwarancję, że będziemy cieszyć się wydajną klimatyzacją przez wiele lat. Decydując się na korzystanie z naszych usług, mają Państwo pewność, że zyskają fachowe doradztwo w cenie produktów.

Regularny przegląd klimatyzacji w Warszawie

Wybierając firmę, która wykona montaż urządzeń, powinniśmy decydować się tylko na doświadczonych specjalistów. Zapewnią oni profesjonalny montaż klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Czyste i schludne wykonanie instalacji pomoże uniknąć ewentualnych roszczeń administratora w związku z uszkodzeniem elewacji, które mogłoby generować dodatkowe koszty.

Aby urządzenie prawidłowo działało przez długi czas, bardzo ważne jest również przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych. Przeglądów warto dokonywać nie dłużej, niż co pół roku. Pozwalają one na szybką naprawę wszelkich drobnych awarii, które mogą nawet spowodować pożar. Estetycznie i dokładnie zamontowana klimatyzacja, z pewnością odegra ważną rolę nie tylko w domu, ale również wielu przedsiębiorstwach.

klimatyzacja-2

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy klimatyzacja może ogrzewać dom?

Nowoczesne klimatyzacje dostępne na rynku, w obecnych czasach wyposażone są nie tylko w funkcję chłodzenia, ale również ogrzewania pomieszczeń. O ile mogą działać efektywnie, najczęściej stosuje się je w połączeniu z inną formą ogrzewania.

Czy klimatyzacja może hałasować w sposób zakłócający spokój domowników czy sąsiadów?

Klimatyzatory to urządzenia, które dzięki zaawansowanej technologii ich produkcji generują coraz mniejszy poziom hałasu. Może być on zbliżony do poziomu gwaru rozmowy między kilkoma osobami, dlatego nie powinien przeszkadzać ani sąsiadom, ani domownikom.

Z czego zbudowana jest instalacja klimatyzacyjna?

Instalacja klimatyzacyjna składa się z jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej, a także sieci przewodów i rurek oraz systemu odprowadzania skroplin. Co ważne, każda z instalacji klimatyzacji składa się także z tej, która zasila całe urządzenie.

Czy klimatyzacja jest bezpieczna dla ludzi?

Prawidłowo użytkowana i serwisowana klimatyzacja jest w pełni bezpieczna dla zdrowia osób przebywających w chłodzonych przy jej użyciu pomieszczeniach. Co ważne, coraz nowocześniejsze urządzenia pozwalają nawet na oczyszczanie powietrza, jonizowanie, nawilżanie i wiele innych.

Czy można samodzielnie zamontować klimatyzator?

Montaż klimatyzacji wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, gdyż sprawność działania całego urządzenia zależy od poprawności wykonania instalacji. W takim wypadku dobrze jest zaufać doświadczonym ludziom, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym montażem.

Czy klimatyzacja jest bezpieczna dla środowiska naturalnego?

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne są stworzone w taki sposób, aby oszczędzać energię, a dodatkowo nie generować niepotrzebnych odpadów, dlatego są urządzeniami ekologicznymi.

Jak wybrać odpowiednie urządzenie klimatyzacyjne?

Samodzielny wybór może okazać się dość trudny, dlatego warto poprosić o pomoc specjalistów, którzy na co dzień zajmują się dobieraniem, montowaniem i serwisowaniem klimatyzacji.

 • Aermec
 • Nedfon
 • Thermoscreens
 • Fuji Electric
 • Samsung
 • VTS
 • Brink
 • Swegon
 • Casals
 • Carel
 • Fujitsu
 • Enervent
 • Aerial
 • ITHO
 • Haier
 • LG
 • Action Clima
 • Cotes
 • Daikin
 • Neovent
 • Airwell