Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
      Strona wykorzystuje pliki Cookies, które zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Osuszacze Warszawa

Osuszacze do firmy i domu

Jako wiodąca firma z Warszawy proponujemy najwyższej jakości osuszacze powietrza, niemieckiej firmy AERIAL z szerokim zastosowaniem zarówno w domach, magazynach, zakładach produkcyjnych, na budowach. Oferowany przez nasz sprzęt jest najwyższej jakości i świetnie się sprawdza w rozmaitych sytuacjach, dlatego też wiele osób chętnie korzysta z naszych usług. Pozwalają one na przywrócenie właściwego stanu danemu budynkowi bądź też wybranemu pomieszczeniu.

Takie osuszacze, które montujemy na terenie Warszawy i okolic, stosuje się, gdy w budynku panuje zbyt duża wilgotność. Taka sytuacja wpływa bowiem nie tylko negatywnie na sam budynek, ale również i jego mieszkańców. Wilgotne mury mogą między innymi być przyczyną powstawania rozmaitych grzybów i pleśni. Poza tym mokre ściany to także znacznie podwyższone koszty ogrzewania, a przy tym nieprzyjemny zapach oraz w niektórych przypadkach po prostu opóźnienia w rozmaitych pracach remontowych. Dlatego też często najprostszym tutaj rozwiązaniem są właśnie osuszacze powietrza.

Wysokiej jakości osuszacze powietrza

Jakie urządzenie wybrać, jeśli zdecydujemy się skorzystać z tego typu urządzeń? Przed owym zakupem koniecznie musimy zrozumieć, z czym tak naprawdę mamy problem oraz w jaki sposób działa osuszacz. Jeśli potrzebują Państwo doradztwa w tej kwestii, to służymy pomocą. Nie tylko montujemy tego typu osuszacze, ale również z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt oraz rozwiązanie, które idealnie nadawać się będzie do Państwa warunków.

Wilgotność powietrza w dużym stopniu zależy od jego temperatury. Między innymi obserwujemy znacznie zwiększoną wilgotność we wszelkich zimnych piwnicach. Na wilgotność powietrza będącego w mieszkaniu wpływa również pora roku bądź pogoda. Mianowicie zimą, gdy włączymy ogrzewanie, to powietrze może nawet być niezmiernie przesuszone. Jednak równie duży wpływ na kwestię tego, czy w mieszkaniu bądź domu jest wilgotno ma sposób, w jaki zostało ono zbudowane. W niektórych przypadkach istnieją pewne defekty i wtedy konieczne są osuszacze.

Osuszacze w domu

Problem zawilgocenia szczególnie mieszkań w tak zwanym starym budownictwie, a także wszelkich mieszkań wraz ze słabą wentylacją i znajdujących się na parterze. Wilgoć pojawia się też często we wszelkich zabudowaniach będących przy lesie, zbiornikach wodnych, a także na terenach podmokłych. Jeśli mają Państwo tego typu problem, to proponujemy wysokiej jakości osuszacze.

Zanim jednak przejdzie się do jakichkolwiek prac, to na początku trzeba dokonać właściwego pomiaru. W ten sposób można sklasyfikować rodzaj występującego problemu. Do wykonania takiego pomiaru wystarczy zwykły miernik elektroniczny, który dostępny jest w sklepach ze sprzętem AGD. Pomiar wykonuje się kilka razy w ciągu dnia, aby zyskać rzetelne wyniki. Jeśli wilgotność powietrza wciąż znajduje się powyżej 60%, to wtedy zalecane są osuszacze.

Tego typu urządzenia mogą bowiem korzystnie wpłynąć na warunki panujące w pomieszczeniu. Pamiętajmy, że wilgotność negatywnie wpływa na nasze samopoczucie, a przy tym może przyczyniać się do chorób. Dlatego też warto wybrać dobrej jakości osuszacze, które zlikwidują tego typu problemy.

Proponujemy najwyższej jakości osuszacze powietrza, niemieckiej firmy AERIAL z szerokim zastosowaniem w domach, magazynach, zakładach produkcyjnych, na budowach oraz do osuszania budynków po powodziach

oraz duńskiej firmy COTES z zastosowaniem do precyzyjnych instalacji osuszania.

Osuszacze Warszawa – najważniejsze znaczenie ma czas reakcji

Osuszenie budynku po zalaniu wymaga szybkiej reakcji, ale i indywidualnego podejścia. Każde zdarzenie wymaga osobnej analizy, jednak zawsze celem jest minimalizowanie szkód i strat. Osuszacze w Warszawie pozwalają na zredukowanie ryzyka i zminimalizowanie negatywnych skutków. Z tego powodu, w przypadku zalania, nasza firma reaguje niezwłocznie, w oparciu o rzetelną ocenę danej sytuacji. Dobieramy optymalne metody, odpowiednie do zastanych w miejscu szkody warunków.

Osuszenie budynku po zalaniu wymaga działań profesjonalnej kadry. Doświadczanie i bogata wiedza, ale również specjalistyczny sprzęt pomogą rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem, związany z mokrymi murami i podłogami. Naszym celem jest sprawne i skuteczne osuszenie wskazanych powierzchni. Możemy zaoferować atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Jest ono niezbędne, by odpowiednio zadbać o zawilgocone ściany i by problem nie pojawił się w przyszłości.

Osuszacze Warszawa - korzyści

W wielu przypadkach zalaniu ulegają miejsca trudno dostępne. Są to np. strefy izolacji budynków lub szyby instalacyjne. Woda, która się do nich dostanie, nie ma możliwości samoczynnego wydostania się, np. poprzez odparowanie. Wilgoć może pojawić się również w wyniku uszkodzenia izolacji budynku, balkonu i tarasu lub dachu. Wtedy najważniejsze jest usunięcie źródła awarii, a następnie zastosowanie odpowiednich urządzeń, które pozwolą pozbyć się problemu.

Osuszacze Warszawa pozwalają również na przyspieszenie schnięcia tynków i wylewki betonowej. Mimo iż nowoczesne technologie budowlane pozwalają na niezwykle szybkie wykonywanie kolejnych etapów prac, na niektórych powierzchniach może pojawić się tzw. wilgoć technologiczna. Jest ona efektem używania dużych ilości wody w materiałach budowlanych. Swobodne, naturalne schnięcie tynków i wylewki w dużym stopniu opóźnia przystąpienie do kolejnych robót. Rozwiązaniem może być zastosowanie indywidualnie dobranych osuszaczy. Polecamy także nasze pozostałe usługi: Klimatyzacja Warszawa | Pompy ciepła Warszawa | Wentylacja Warszawa

 • Samsung
 • Fuji Electric
 • Haier
 • Aermec
 • Nedfon
 • Casals
 • Action Clima
 • Thermoscreens
 • Airwell
 • Aerial
 • Swegon
 • Enervent
 • Fujitsu
 • VTS
 • LG
 • Brink
 • Neovent
 • ITHO
 • Cotes
 • Carel
 • Daikin